יום ב', כד’ בשבט תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
 
גלישה בטוחה ברשת
משרד החינוך מקדם בשנים האחרונות למידה משמעותית בדגש על פיתוח תפקודי לומד המותאמים למאה ה-21 והעמקת החינוך הרגשי, הערכי והחברתי במרחבי החיים השונים, כולל מרחבי רשת האינטרנט. כחלק מפיתוח תפקודים אלה, מתנסים התלמידים בדרכי למידה מגוונות וחדשניות המותאמות לעידן הטכנולוגי. חלק בלתי נפרד מלמידה זו כולל הקניית כלים להתנהלות מיטבית ברשת, אשר תאפשר מיצוי ההזדמנויות הקיימות ברשת, מניעת מצבי סיכון והתמודדות עם מצבי חיים מורכבים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
מוטיב האור במדעים ואומנויות
מוטיב האור מלווה את האמנות בחנוכה ואחד הנושאים הוא הויטראז'. הויטראז הוא יצירת אמנות הנעזרת באור והיא נפוצה על חלונות של מבנים גדולים כמו בתי כנסת וכנסיות. התלמידים עיצבו ויטראז' אישי עם בריסטול שחור וניירות צלופן. בהנחיית אברי המדריך לאמנות בקרב עוצבו ויטראז'ים גדולים המקשטים את כניסת בית הספר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
מוטיב השמן במדעים ואומנויות
מוטיב השמן בחנוכה קשור לסיפור מנורת המקדש בכיתה התלמידים למדו על נר השמן ותהליך הבערה. בהמשך כל תלמיד עיצב לו בחימר נר שמן וצבע אותו. בבית יחד עם ההורים התלמידים התנסו בהדלקת נרות השמן.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
יום שיא בית ספרי בנושא חנוכה
מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות בנושא חנוכה: פעילות חנוכה בזה"ב בנושא- "ראות ונראות" פעילות סביבונים וויטראגים - ניגודים בשחור לבן באומנות פעילות מחול - ריקוד הלביבה פתרון כתב חידה באנגלית לכבוד חג החנוכה ועוד...
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 41
מועצת התלמידים - בחירות
מועצת התלמידים מהווה נציגות של חברת הילדים בבית הספר.היא מביאה את רצונותיהם ושאיפותיהם של התלמידים בפני המורים והנהלת בית הספר,דואגת לטיפוח בית הספר,פותרת בעיות הקשורות בחברת הילדים ושומרת על זכויות התלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 52
הנצחת זכרו של יצחק רבין ז"ל
ביום א' ה-13/11 נערך טקס בבית ספרנו לציון 19 שנה להירצחו של יצחק רבין. בטקס זה בחרנו לציין לצד פועלו ודמותו של רבין דרכים שונות לזכרו. הלקחים והאתגרים העולים מהרצח, הופכין את הציווי "לא תשכח" לחלק בלתי נפרד מהמלאכה המוטלת על כל אחד ואחת מאיתנו, בדרך ל"חברת המופת" שאנו רוצים כל כך בכינונה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 29
ערך החודש אחריות
קרא עוד...
גלישה נבונה
למידה בשעת חרום
בית הספר
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
חינוך לחיים בחברה
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום|