יום ד', י’ בשבט תשע”ט
דף הבית דבר המנהל תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
ועוד אצלינו - קבלת תעודות
אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים! הגיע היום. אתה יוצא למקומות נפלאים! אז שלום. עם רגליים בנעלים, עם שכל בראש – תמצא את הדרך שלך, אל תחשוש... תודה ענקית לועד ההורים המוסדי שהתגייס והמתיק את היום לתלמידי המאוחד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 131
שבוע העליות בבית ספרינו
מדינת ישראל נבנתה על-ידי עולים שהגיעו לארץ טרם הקמתה ולאחר מכן.מפעל העלייה הוביל לבניית החברה הישראלית המגוונת ורבת התרבויות, והוא אחד מהמאפיינים המייחדים את עם ישראל ואת מדינת ישראל.תלמידי בית הספר לומדים ומתחברים למשמעות העלייה בארץ ישראל דרך ספרים ויצירות ספרותיות, מפגשים וסיפורים אישיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 51
פעילות "בוקר של כיף" לילדי גני הילדים בשכונה
לקראת חג הסוכות תלמידי ביה"ס גילה למדעים ואומניות אירחו את ילדי גן אושרת. בפעילות ילדי הגנים עברו במספר תחנות: בתחנה הראשונה- נהנו ממגוון רחב של משחקי ספורט באולם הספורט, בתחנה השנייה- גזרו, צבעו וציירו יחד עם המורה לאומנות פלסטית, ליטפו בפינת החי ולסיום אף הפכו לטבחים צעירים ויחד עם המורה לכלכלת בית התנסו באפיית דובשניות מתוקות לחג. הגננות, צוות המורים והילדים נהנו מאוד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 99
תערוכה על מערכת השמש.
תלמידי כיתה ה/2 לומדים במדעים אסטרונומיה. הם הציגו את מערכת השמש בדגמים שבהם הם הקפידו על יחסי גודל נכונים בין כוכבי הלכת והשמש ועל יחסי מרחק של כוכבי הלכת מהשמש התואמים למציאות. הם הוסיפו את שמות כוכבי הלכת ומידע על מאפייניהם. התלמידים העמיקו בנושא על ידי ביצוע משימות באתר אופק. כל הכבוד על העבודות המרשימות, בחירת החומרים ובניית הדגמים המקסימים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 17
תחרות חקר החלל והאסטרונומיה ה-4
25 תלמידים מכיתות ד'-ו' בבית ספרינו, לוקחים השנה חלק בתחרות ארצית בתחום החלל שמקיים המרכז הישראלי למצוינות בחינוך בחסות סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה, בשיתוף משרד החינוך, הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה באגף המדעים במזכירות הפדגוגית ובסיוע הקרן להנצחה ממלכתית לזכרו של טייס החלל (האסטרונאוט) הישראלי הראשון אל"מ אילן רמון ז"ל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 28
"לפני ה- share חושבים על החבר"
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין התאריכים 4-9 בפברואר 2018, ויתמקד בעידוד תלמידים, מורים והורים לגלות מעורבות ואמפתיה כלפי חבריהם ברשת וזאת תוך חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
גלישה בטוחה ברשת
משרד החינוך מקדם בשנים האחרונות למידה משמעותית בדגש על פיתוח תפקודי לומד המותאמים למאה ה-21 והעמקת החינוך הרגשי, הערכי והחברתי במרחבי החיים השונים, כולל מרחבי רשת האינטרנט. כחלק מפיתוח תפקודים אלה, מתנסים התלמידים בדרכי למידה מגוונות וחדשניות המותאמות לעידן הטכנולוגי. חלק בלתי נפרד מלמידה זו כולל הקניית כלים להתנהלות מיטבית ברשת, אשר תאפשר מיצוי ההזדמנויות הקיימות ברשת, מניעת מצבי סיכון והתמודדות עם מצבי חיים מורכבים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
זרקור על חודש אדר
ערך החודש : נתינהנתינה הינה מערכי היסוד בחברה המכירה בתרומתן של הסולידאריות והערבות ההדדית ללכידות חבריה ולביסוס יסודותיה.חברה ערכית הדוגלת בנתינה לזולת ולסביבה מעודדת את חבריה לגלות אכפתיות וערנות לסובב; להושיט יד לאחר ולפעול למימוש צרכיו ולקידום רווחתו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
מדעים
גלישה נבונה
חינוך לחיים בחברה
בית הספר
למידה בשעת חרום
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי