יום ה', כו’ בתמוז תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
 
שבוע החינוך הגופני 19/3-24/3/17
השבוע עבר על התלמידים, המורים וצוות בית הספר בהנאה והנעה רבה. התלמידים עברו חוויה ספורטיבית מהנה במהלך כל השבוע. כשבכל יום התקיימו טורנירים של כדורגל בנים ובנות מכל השכבות, טורניר כדורעף, הפסקות פעילות מרהיבות, תחרות הורדת ידיים לקטנטנים, משיכה בחבל, מפגש מרתק ומעורר השראה עם אלוף העולם בקפיצה על מוט, אלכס אברבוך ואלופת אירופה בטקוואנדו, בת-אל גטרר, שהגיעו למפגש בבית הספר, חתמו לתלמידים הנרגשים באהבה והצטלמו סלפי עם התלמידים. תודה רבה על החוויה המדהימה למובילת האירועים סיגלית פרנקל- המורה לחנ"ג יחד עם וועדת הספורט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 48
הנצחת זכרו של יצחק רבין ז"ל
ביום א' ה-13/11 נערך טקס בבית ספרנו לציון 19 שנה להירצחו של יצחק רבין. בטקס זה בחרנו לציין לצד פועלו ודמותו של רבין דרכים שונות לזכרו. הלקחים והאתגרים העולים מהרצח, הופכין את הציווי "לא תשכח" לחלק בלתי נפרד מהמלאכה המוטלת על כל אחד ואחת מאיתנו, בדרך ל"חברת המופת" שאנו רוצים כל כך בכינונה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 32
פרויקט מחווה לאומן
הפרויקט עוסק בהיכרות עם אומנים ויוצרים: פיקאסו, גאודי, שאגאל, קדישמן, סלבדור דאלי וראובן ריבל. במהלך העבודה ביחידה יכירו התלמידים את היוצרים וקורות חייהם. הם ייבחרו יצירה נבחרת מתוך מגוון היחידות, ויביעו דעתם עליה. היחידה משלבת למידה עצמית של התלמידים ודיונים כיתתיים. בסיומה של היחידה התלמידים התנסו בחומרים ודרכי עבודה בסדנת אומנות ביצירה בדו-מימד ותלת- מימד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 18
שיעור אחר - חוויות ממשפטים מבוימים בגילה מאוחד
ביום שלישי נערך משפט מבוים בביה"ס בהדרכת צוות המתנדבים של הרשות לניירות ערך שהגיעו אלינו מידי יום שלישי ונתנו שיעורים מגוונים ומרתקים עם הרבה סבלנות והבנה ששיעורים אלו עבור תלמידנו חשובים ועשויים לתרום להם גם בעתיד. יום השיא ובו המשפט המבויים , בו הציגו התלמידים דיון משפטי תרם לתחושת גאווה וסיפוק עצום. אנחנו המחנכות , ההורים ומנהלת בית הספר חשנו גאווה עצומה על כל הפרוייקט הניפלא שלו זכינו . יצאנו עם הרגשת התעלות ושמחה שכל ילד וילד , הופיע במשפט בצורה רצינית ומרגשת . בהערכה רבה דינה ורותי מחנכות כיתות ו' .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 28
יום שיא בית ספרי בנושא חנוכה
מגוון פעילויות מהנות ומאתגרות בנושא חנוכה: פעילות חנוכה בזה"ב בנושא- "ראות ונראות" פעילות סביבונים וויטראגים - ניגודים בשחור לבן באומנות פעילות מחול - ריקוד הלביבה פתרון כתב חידה באנגלית לכבוד חג החנוכה ועוד...
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 46
מועצת התלמידים - בחירות
מועצת התלמידים מהווה נציגות של חברת הילדים בבית הספר.היא מביאה את רצונותיהם ושאיפותיהם של התלמידים בפני המורים והנהלת בית הספר,דואגת לטיפוח בית הספר,פותרת בעיות הקשורות בחברת הילדים ושומרת על זכויות התלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 58
גלישה בטוחה ברשת
משרד החינוך מקדם בשנים האחרונות למידה משמעותית בדגש על פיתוח תפקודי לומד המותאמים למאה ה-21 והעמקת החינוך הרגשי, הערכי והחברתי במרחבי החיים השונים, כולל מרחבי רשת האינטרנט. כחלק מפיתוח תפקודים אלה, מתנסים התלמידים בדרכי למידה מגוונות וחדשניות המותאמות לעידן הטכנולוגי. חלק בלתי נפרד מלמידה זו כולל הקניית כלים להתנהלות מיטבית ברשת, אשר תאפשר מיצוי ההזדמנויות הקיימות ברשת, מניעת מצבי סיכון והתמודדות עם מצבי חיים מורכבים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 36
ערך החודש אחריות
קרא עוד...
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
בית הספר
גלישה נבונה
למידה בשעת חרום
חינוך לחיים בחברה
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום|