יום ה', ה’ בטבת תשע”ט
דף הבית דבר המנהל תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
היכנסו ולחצו על הקישורים
קרא עוד...
קרא עוד...
לא אחת אנו מתלבטים בשאלות שונות: כיצד ניתן להסביר לילדינו מה קורה? מה לספר להם? האם לחשוף אותם למידע או לחילופין מה וכמה לצנזר? עד כמה לשתף אותם ברגשות ובחששות שלנו כמבוגרים?
קרא עוד...
ביום שלישי, 25/2/14 יתקיים תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לכך יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק" בזמן חירום. במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מהשעה 15:00.
קרא עוד...
הורים מקוונים לרשת בטוחה - מפגש מיוחד לרגל יום הגלישה הבטוחה
מפגש מקוון שודר ביום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת, במפגש התקיים פאנל מומחים לגלישה בטוחה ברשת בהשתתפות נציגי הגופים הבאים: משרד החינוך, יחידת הסייבר של משטרת ישראל, הסניגוריה הציבורית, איגוד האינטרנט הישראלי, ארגון ההורים הארצי ומועצת התלמידים הארצית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הנכם מוזמנים לסדרה של מפגשים וירטואליים - מפגש שני ביום רביעי - 08/01/2014
קרא עוד...
להנחיות הבטיחות של כבאות והצלה להבערת מדורות בל"ג בעומר.
קרא עוד...
פרויקט עירוני משותף לאגף לאמנויות ולמנח"י ובו לוקחים חלק השנה שמונה בתי ספר יסודיים מרחבי העיר. המנחים הינם סטודנטים ממגמות הצילום באקדמיה לאמנות "בצלאל" ובמכללת "הדסה", הפועלים תחת פיקוח וליווי של צוות המורכב מאנשי מקצוע מתוך הגופים השותפים לפרויקט. על כל ילד להגיע למפגשים מצויד במצלמה דיגיטאלית אישית. הנושא הנבחר השנה הוא "יוצא דופן"עם תום השיעורים יוצגו תוצרי הפרויקט בתערוכה חגיגית ומקצועית בבית הספר. עבודות נבחרות שייבחרו ע"י וועדה מיוחדת, יוצגו בתערוכת חוצות במרכז העיר.
קרא עוד...
קרא עוד...
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
מדעים
גלישה נבונה
חינוך לחיים בחברה
בית הספר
למידה בשעת חרום
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי