יום ה', ה’ בטבת תשע”ט
דף הבית דבר המנהל תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
פרויקט מחווה לאומן
הפרויקט עוסק בהיכרות עם אומנים ויוצרים: פיקאסו, גאודי, שאגאל, קדישמן, סלבדור דאלי וראובן ריבל. במהלך העבודה ביחידה יכירו התלמידים את היוצרים וקורות חייהם. הם ייבחרו יצירה נבחרת מתוך מגוון היחידות, ויביעו דעתם עליה. היחידה משלבת למידה עצמית של התלמידים ודיונים כיתתיים. בסיומה של היחידה התלמידים התנסו בחומרים ודרכי עבודה בסדנת אומנות ביצירה בדו-מימד ותלת- מימד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 32
מוטיב האור מלווה את האמנות בחנוכה ואחד הנושאים הוא הויטראז'. הויטראז הוא יצירת אמנות הנעזרת באור והיא נפוצה על חלונות של מבנים גדולים כמו בתי כנסת וכנסיות. התלמידים עיצבו ויטראז' אישי עם בריסטול שחור וניירות צלופן. בהנחיית אברי המדריך לאמנות בקרב עוצבו ויטראז'ים גדולים המקשטים את כניסת בית הספר.
קרא עוד...
מוטיב השמן במדעים ואומנויות
מוטיב השמן בחנוכה קשור לסיפור מנורת המקדש בכיתה התלמידים למדו על נר השמן ותהליך הבערה. בהמשך כל תלמיד עיצב לו בחימר נר שמן וצבע אותו. בבית יחד עם ההורים התלמידים התנסו בהדלקת נרות השמן.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 28
הזמנה ליום פתוח
ימים פתוחים במדעים ואומנויות
בית העץ- כיתת לימוד
כיתת לימוד נפלאה הוקמה בחצר בית ספרנו.הכיתה הבנויה עץ משתלבת היטב בין עצי האורנים הוותיקים שבכניסה לבית הספר והופכת אותה לפינת טבע מקסימה.הכיתה היא תוספת מצוינת המשתלבת בתפיסת ביה"ס, הדוגלת בלמידה חוץ כיתתית, בסביבה לימודית פתוחה המזמנת למידה חווייתית מסוג אחר. גם בהפסקות, באופן טבעי בוחרים התלמידים לשבת בה בחברותא ולנהל שיח ערני, להשתעשע בתוכה, או סתם לשבת ולחלום.כיתת הלימוד התקבלה בהתלהבות רבה והשמחה רבה.
תגובות: -1   צפיות: -1
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
מדעים
גלישה נבונה
חינוך לחיים בחברה
בית הספר
למידה בשעת חרום
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי