יום ה', ה’ בטבת תשע”ט
דף הבית דבר המנהל תכניות מיוחדות לוח חופשות חדר מורים יצירת קשר
ועוד אצלינו - קבלת תעודות
אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים! הגיע היום. אתה יוצא למקומות נפלאים! אז שלום. עם רגליים בנעלים, עם שכל בראש – תמצא את הדרך שלך, אל תחשוש... תודה ענקית לועד ההורים המוסדי שהתגייס והמתיק את היום לתלמידי המאוחד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
שבוע העליות בבית ספרינו
מדינת ישראל נבנתה על-ידי עולים שהגיעו לארץ טרם הקמתה ולאחר מכן.מפעל העלייה הוביל לבניית החברה הישראלית המגוונת ורבת התרבויות, והוא אחד מהמאפיינים המייחדים את עם ישראל ואת מדינת ישראל.תלמידי בית הספר לומדים ומתחברים למשמעות העלייה בארץ ישראל דרך ספרים ויצירות ספרותיות, מפגשים וסיפורים אישיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
פעילות "בוקר של כיף" לילדי גני הילדים בשכונה
לקראת חג הסוכות תלמידי ביה"ס גילה למדעים ואומניות אירחו את ילדי גן אושרת. בפעילות ילדי הגנים עברו במספר תחנות: בתחנה הראשונה- נהנו ממגוון רחב של משחקי ספורט באולם הספורט, בתחנה השנייה- גזרו, צבעו וציירו יחד עם המורה לאומנות פלסטית, ליטפו בפינת החי ולסיום אף הפכו לטבחים צעירים ויחד עם המורה לכלכלת בית התנסו באפיית דובשניות מתוקות לחג. הגננות, צוות המורים והילדים נהנו מאוד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
קרא עוד...
הנצחת זכרו של יצחק רבין ז"ל
ביום א' ה-13/11 נערך טקס בבית ספרנו לציון 19 שנה להירצחו של יצחק רבין. בטקס זה בחרנו לציין לצד פועלו ודמותו של רבין דרכים שונות לזכרו. הלקחים והאתגרים העולים מהרצח, הופכין את הציווי "לא תשכח" לחלק בלתי נפרד מהמלאכה המוטלת על כל אחד ואחת מאיתנו, בדרך ל"חברת המופת" שאנו רוצים כל כך בכינונה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מה חדש- טקסים, ארועים ועוד
מדעים
גלישה נבונה
חינוך לחיים בחברה
בית הספר
למידה בשעת חרום
מרחבים כיתתיים
תחומי הדעת
מידעון וחוזרים
אמירים
מועצת התלמידים
סל תרבות וטיולים
קרן קרב
הענן החינוכי